FOLYAMATOSAN FRISSÍTETT
AKTUÁLIS ÁLLÁSAJÁNLATAINK

Meghirdetett pozíció (Ref: 45435)

PHP/HTML/MYSQL fejlesztő / webfejelsztő távmunkában

freelancer // távmunka // project alapú munkavégzés // otthoni munkavégzés

Stratégiai Online Ügynökségünk új munkatársat keres rendszerfejlesztő pozícióra projekt alapú távmunkára

Ez az állásajánlat Neked szól, ha:
- felmerülő problémák esetén a megoldásra koncentrálsz és addig nem adod fel amíg készen nincs az adott szakasz
- reális és vállalható határidőket tudsz szabni magadnak
- precízen dolgozol és mindig leteszteled a munkád. Mindig.
- hiszel abban, hogy a munkáddal értéket teremtesz

Feladatok :
- általunk küldött brief alapján lefejleszteni / javítani / módosítani egy projektet ( új vagy meglévő rendszer)
- saját CMS rendszerünk ( KREATIN©) vagy egyéb HTML rendszerek ( foundation vagy bootstrap)
- tesztelés, tesztelés, tesztelés
- két javítókörben a partner kéréseinek javítása ( további javításokat óradíjas rendszerben rendezzük)

Az alábbi fejlesztői tapasztalatokra van szükségünk:
- PHP tapasztalat: OOP, MVC, SOAP, XML-RPC
- Javascript tapasztalat: JQuery, AngularJS, Node.js, natív javascript ismeretek
- Frontend tapasztalat: HTML5, CSS3, CSS animations, LESS CSS - Alapvető Linux ismeretek.
- Adatbázis ismeret: MySQL, MongoDB
- Előnyt jelent a szakmai angol magabiztos ismerete és a whitespace-ek túlzott szeretete :)

Amit ajánlunk:
- megegyezés szerinti projekt alapú / óradíjas fizetés ( nagyobb projekteknél lekötünk havi fix fejlesztési órákat)
- rugalmas, otthoni munkavégzés

Egy pár saját oldalunk, amit vagy átvettünk, vagy teljesen mi készítettünk:
www.promixgifts.hu
www.wasabi.hu
www.stileinterio.hu
www.yamatorestaurant.hu
www.fittytrade.hu
www.sbmverting.hu
www.foxwood.hu
www.onecargo.hu
www.narvaloktatas.hu
www.komforttervezo.hu
További refernciáink itt.

A jelentkezésedet a e-mail címre várjuk CV-vel, a legutóbbi / legjobb három munkáddal, egy rövid bemutatással. Valamint óradíjas elszámolás estén az óradíjad és a jelenlegi szabad kapacitásod megjelölésével.

Ajánlat érvényessége: Folyamatos

Meghirdetett pozíció (Ref: 12763)

Graphic designer / Grafikus / Webdesigner távmunkában

Stratégiai online ügynökségünk új munkatársat keres grafikus pozícióra projektalapú távmunkára

- felmerülő problémák esetén a megoldásra koncentrálsz és addig nem adod fel amíg készen nincs
- precízen dolgozol és mindig leteszteled a munkád
- van tapasztalatod konverzió növelő kreatívok készítésében
- figyelemmel követed az aktuális grafikai trendeket

- megegyezés szerinti projekt alapú / óradíjas fizetés ( nagyobb projekteknél lekötünk havi fix órát )

A jelentkezésedet a e-mail címre várjuk CV-vel, a legutóbbi / legjobb három munkáddal, egy rövid bemutatással. Valamint óradíjas elszámolás estén az óradíjad és a jelenleg szabad kapacitásod megjelölésével.

Ahhoz, hogy lássuk a stílusod, kérünk egy próbamunkát( lehet vízjeles) az alábbi drive mappában található részletek alapján. A próbamunkához szükséges anyagokat ITT találod. - A próbamunka elfogaadása esetén már ki is fizetjük azt.